Warrior

    Wojownicy zamieszkiwali niegdyś warowny gród Sabuk Wall. Poznawali tam tajniki walki wręcz oraz udoskonalali swoją broń w magicznej kuźni. Z biegiem czasu wstępujący do Sabuk dzikus stawał się bezlitosnym Wojownikiem o kamiennej skórze
i żelaznym charakterze. Inwazja zła rozprzestrzeniająca się w Królestwie spowodowała, że waleczni z Sabuk podnieśli swoje miecze!

 

 


 

Taoist

    Taoiści pochodzą z pięknego miasta Woomyon Wall. Całymi latami doskonalili tam sztuki walki wręcz oraz kształcili się w magii życia i śmierci. Siłą Taoistów jest potęga ich ducha. Znają wiele czarów ochronnych i potrafią leczyć rany. Zło, które zalało Królestwo spowodowało, że Taoiści stali się mistrzami w sporządzaniu trucizn i w nekromancji. Już nie są tak bezbronni jak niegdyś. W druzynie z Wojownikiem lub Magiem potrafią być zabójczy.

 

 


 

Wizard

    Magowie wywodzą się z pustynnej krainy. W dalekim Zacranum, żyjąc w odosobnieniu medytowali i kształcili się w magii żywiołów. Są panami ognia, błyskawicy, wiatru i lodu. Słabi fizycznie, ale ich zaklęcia potrafią zmiażdżyć najpotężniejszych wrogów. Ich uczeni już wieki temu przewidzieli inwazje zła, która spłynie krwawym potokiem na Królestwo i zawładnie każdą żyjącą istotą, dlatego Magowie w pełni przygotowani stają do walki.