Regulamin Forum - Gate of Avalon: Nowa Era

   Rejestrując się na naszej stronie akceptujesz niniejszy regulamin, nieprzestrzeganie go będzie surowo karane


§1. Warunki rejestracji i utrzymania konta

1.1. Jedna osoba może mieć tylko jedno konto na forum/stronie.
1.2. Login nie może zawierać wyrazów uważanych za obraźliwe, podszywających sie pod kogoś innego oraz adresów stron internetowych. Jeżeli zarejestrowałeś taki login napisz do administratora forum o zmianę loginu. W przeciwnym wypadku konto zostanie usunięte.

§2. Zasady pisania postów

2.1. Nie dawaj tematu "Pomocy", "Ważne", "Problem"itp. W temacie staraj się opisać to czego dotyczy post, tak aby inni mogli szybciej odpowiedzieć na Twoje pytanie.
2.2. Nie pisz nowego postu pod swoim starym postem, gdy nie było na niego odpowiedzi, tylko dodaj dodatkową treść do już istniejącego.
2.3. Treści postu nie ograniczaj do słów "Jak w temacie..." lub podobnych - opisz dokładnie swój problem.
2.4. Nie dopisuj odpowiedzi, które nie wnoszą nic nowego do dyskusji i są nie na temat.
2.5. Nie odpowiadamy na posty, które łamią regulamin!!! Posty takie należy zgłaszać Moderatorom forum.
2.6. Nie używaj wulgaryzmów (nie próbuj "oszukiwać" automatycznej cenzury), nie ubliżaj innym i zachowuj się kulturalnie!
2.7. Posty piszemy w odpowiednich działach/tematach, treść ma być z sensem i też na temat ! Do offtopicow i luźnych dyskusji może służyć Shoutbox.
2.8. W postach, podpisach itp. nie można umieszczać treści reklamowych. Dotyczy to przede wszystkim reklam/linków do stron zewnętrznych innych serwerów MIR czy komercyjnych ofert. Jeśli chcesz taką ofertę umieścić, skontaktuj się z Administratorem.
2.9. W postach/podpisach/avatarach nie wolno umieszczać jakichkolwiek linków do skryptów/apletów itp wpływających na pracę skryptów forum. Wykrycie takiego zachowania, jak i każdego, które naraża bezpieczeństwo forum grozi blokadą dostępu.
2.10. W postach/podpisach/avatarach itp. nie można umieszczać treści pornograficznych, niezgodnych z prawem, obraźliwych lub mogących urazić w inny sposób. Nie podajemy też odnośników do tego typu stron.
2.11. Przestrzegaj ogólnie przyjętych zasad zachowania w Sieci, czyli netykiety. Zachowuj się przyzwoicie i kulturalnie.
2.12. Do każdego odnoś się z szacunkiem.
2.13. Masz prawo do wyrażania swoich poglądów. Pamiętaj, że inni mają dokładnie takie samo prawo. Szanuj poglądy innych i nie próbuj za wszelką cenę udowadniać wyższości swoich racji.
2.14. Unikaj wszelkich kłótni, szczególnie o charakterze osobistym. Dyskutuj o poglądach, a nie krytykuj innych osób.

§3. Pozostałe zasady forum

3.1. Podpis - powinien mieć max 4 linijki i (lub) 500x100 pikseli i nie może spowalniać lub utrudniać funkcjonowania forum. Nie umieszczamy żadnych reklam (chyba, że za zgodą administratora).
3.2. Użytkownik dokonujący rejestracji/logowania do serwisu zgadza się na przetwarzanie danych podanych w formularzu rejestracyjnym do celów administracyjnych i użytkowych forum. Jednocześnie użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie poczty elektronicznej zawierającej ważne informacje dotyczące pracy forum od Administratora lub Moderatorów.
3.3. Za porządek na forum razem z Administratorem odpowiadają Moderatorzy - oni decydują, które posty łamią regulamin i jakie podjąć kroki w celu poprawy sytuacji. Ich decyzje są ostateczne. Ewentualne nadużycia zgłaszać Administratorowi.
3.4. Posty łamiące regulamin będą usuwane - w szczególnych przypadkach poprawiane.
Za łamanie regulaminu forum grozi otrzymanie ostrzeżenia , co może spowodować ograniczenie lub całkowitą blokadę dostępu do Forum.
3.5. Użytkownik serwisu ma obowiązek utrzymywać w aktywności podany adres e-mail. W przypadku zmiany adresu należy uaktualnić dane w profilu.
3.6.Omijanie bana przyznanego przez Administratora forum (zwłaszcza zakładanie w tym celu nowego konta) grozi ukaraniem postaci w grze, które posiada gracz dopuszczający się tej czynności. Rodzaj kary określa GM w zależności od konkretnego przypadku.
3.8. Administracja w każdej chwili za nieodpowiednie zachowywanie się na forum i po za forum ma możliwość ukarać postać w grze.
3.9. Zakaz umieszczania linków do stron serwerów konkurencyjnych, oraz do programów ingerujących w grę.

§4. Wszelkie decyzje podjęte przez administratora forum (ostrzeżenia, usunięcia postów itp) są ostateczne i nie podlegają dyskusji.

§4.1 Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu w części jak i w całości, bez pisemnego powiadomienia.